İlçemizde Ramazan Bayramı Kutlamaları
Orjinal Resim
 

Belediyemizce her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan Bayramı Kutlaması 15 Haziran 2018 Cuma günü saat: 10.00'da çarşı içersindeki Belediye Çay Parkında yapıldı.

 

Tören, Şabanözü Kaymakamı Mehmet Faruk KAZDAL, Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA başta olmak üzere İlçe Daire Amirleri ve çalışanları, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye çalışanları ve çok sayıda halkın katılımı ile kutlandı.

Belediyemiz çay parkında yapılan kutlamalarda, İlçe Kaymakamı Mehmet Faruk KAZDAL ve Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA yaptıkları konuşmalarda halkımızın Ramazan Bayramlarını kutladılar.

 

Çay, bayram şekeri ve çikolata ikramı ile sohbetlerin ardından protokolün İlçe Emniyet Amirliğini, İlçe Jandarma Komutanlığı, Rehabilitasyon Merkezini, Cezaevini ve Şehit Ailelerini ziyaret etmek üzere ayrılması ile tören son buldu.

 

Memleketimizin ve tüm insanlığın Ramazan Bayramı kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. İYİ BAYRAMLAR...


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 191
Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Meajı
08 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI
Rss
Webmail
Site Haritası
Doküman Arşiv
Önemli Bağlantılar
Hayata Dair
Telefon Rehberi
Bilgi Edinme
Beni Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
 |
Site Yönetimi Şabanözü Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazılım K7