Başkan KARAKAYA´dan Öğretmenlere Hediye.
Orjinal Resim

Öğretmenler Günü münasebetiyle İlçemiz Şehit Dilaver Karsavuranoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinde 25 Kasım 2018 Pazartesi günü kutlama Programı yapıldı. 

 

            Atatürk Anıtına çelenklerin konulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programın Şehit Dilaver Karsavuranoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesindeki  ikinci bölümü, İlçe Kaymakamı Murat ÇİÇEK, Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker KENDİR, Okul Müdürleri, İlçe Daire Amirleri, Öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Program kapsamında protokol konuşmaları, şiirler, tiyatro gösterisi ve aday öğretmenlerin yemin töreni yapıldı. Program sonunda Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA, 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle emekli ve çalışan tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutlayarak kendilerine üzerinde kutlama mesajının bulunduğu USB Bellekli Kalem takdim ederek onların bu en anlamlı günlerine ortak oldu.


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 442
Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
Başkan ÖZCAN´dan Kurban Bayramı Mesajı
Kurban Bayramı Tedbirleri
Rss
Webmail
Site Haritası
Doküman Arşiv
Önemli Bağlantılar
Hayata Dair
Telefon Rehberi
Bilgi Edinme
Beni Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
 |
Site Yönetimi Şabanözü Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazılım K7