Şabanözü Belediyesi ve HAYTAP, Sessiz Dostlarını Unutmuyor
Orjinal Resim

 

      Şabanözü Belediyesi ve Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP)  ekipleri kış koşullarında sokak hayvanlarının  yaşamlarını sürdürülebilmesi için yemek artıkları, protein  ve enerji  değeri yüksek mamaları Şabanözü'nün değişik yerlerinde oluşturulan beslenme noktalarına bırakıyor.

       Şabanözü Belediyesi ile HAYTAP, ilçe genelinde ve doğal ortamda hayatlarını sürdüren sessiz  dostlarına  şefkat elini uzatıyor. Bu kapsamda İlçe merkezi, Gümerdiğin, Gürpınar ve Karaören mahallelerinin yüksek kesimleri ve ormanlık alanlarda sokak hayvanları için besleme  çalışması yapılıyor. Kış ayları boyunca gerçekleştirilecek çalışma ile sokakta kalan hayvanların açlıktan ölmeleri engellenecek.  

       Sokak hayvanlarını elleriyle besleyen Başkan KARAKAYA, Kış şartlarında sokak hayvanları için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini kaydederek, Sokak Hayvanlarını kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi Proje önericisi, HAYTAP  Çankırı il temsilcisi Aslı Aksakal ile birlikte yaptığı açıklamada, "önceden belirlediğimiz noktalarda sokak hayvanlarına yönelik düzenli olarak besleme  çalışması gerçekleştiriyoruz.  HAYTAP'la birlikte sahipsiz hayvanlara yönelik yaptığımız bu çalışma onlar için hayatı öneme sahiptir " dedi.

 


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 273
Fotoğraflar
1 Orjinal Resim
2 Orjinal Resim
3 Orjinal Resim
4 Orjinal Resim
5 Orjinal Resim
6 Orjinal Resim
7 Orjinal Resim
8 Orjinal Resim
9 Orjinal Resim
 
Belediyemizce Ramazan Eğlencesinin 2.si Gerçekleştirildi.
Başkan ÖZCAN´ın Ramazan Bayramı Mesajı
Rss
Webmail
Site Haritası
Doküman Arşiv
Önemli Bağlantılar
Hayata Dair
Telefon Rehberi
Bilgi Edinme
Beni Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
 |
Site Yönetimi Şabanözü Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazılım K7