Başkan Faik ÖZCAN Görevi Devraldı.
Orjinal Resim

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkanlığına seçilen Faik ÖZCAN, 03 Nisan 2019 Çarşamba günü saat: 16.30'da görevi Başkan Mustafa KARAKAYA'dan devraldı.

 

Adalet ve Kalkınma Partisinden (AK Parti) Şabanözü Belediye Başkanı seçilen Faik ÖZCAN ve beraberindekiler Mazbata alımından sonra Belediye önüne gelerek kurban kesip dua ettiler.

 

Daha sonra Belediye binasına giren grup, Başkan KARAKAYA ve Belediye personeli tarafından çiçeklerle karşılandı. Karşılama sonrası Belediye Başkanlığı devir-teslim tutanağının imzalanmasının ardından, Başkan KARAKAYA "Genç bir Başkana bu koltuğu bıraktığı için çok mutlu olduğunu, Şabanözü'nün güzel bir ilçe olduğunu ve her zaman Başkan ÖZCAN'ın yanında olacağını belirterek, özverilerinden dolayı tüm belediye personeline teşekkür ederek Başkan ÖZCAN'a başarılar dilediğini" söyledi.  

 

Başkan ÖZCAN "Mustafa KARAKAYA'ya ilçemize hizmetlerinden dolayı teşekkür etti, bugünden itibaren Şabanözü için Meclis Üyeleri ve Belediye personeli ile ilçe için hizmet edeceğini" belirtti.  

 

Hatıra fotoğrafları çekilmesinin ardından tören sona erdi.

 

Yeni Başkanımız Faik ÖZCAN'a görevinde başarılar diler, ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ederiz.


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 250
Fotoğraflar
2 Orjinal Resim
3 Orjinal Resim
4 Orjinal Resim
5 Orjinal Resim
6 Orjinal Resim
7 Orjinal Resim
8 Orjinal Resim
9 Orjinal Resim
 
Belediyemizce Ramazan Eğlencesinin 2.si Gerçekleştirildi.
Başkan ÖZCAN´ın Ramazan Bayramı Mesajı
Rss
Webmail
Site Haritası
Doküman Arşiv
Önemli Bağlantılar
Hayata Dair
Telefon Rehberi
Bilgi Edinme
Beni Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
 |
Site Yönetimi Şabanözü Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazılım K7