Şabanözü Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı.
Orjinal Resim

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimi sonrası oluşan Şabanözü Belediyesi Meclisi 10 Nisan 2019 Çarşamba günü saat: 14.00'de ilk toplantısını yaptı.

 

Belediye Başkanı Faik ÖZCAN'ın Başkanlık ettiği, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)  Meclis Üyeleri Ali KURT, Gürsel KÖSE, Ahmet KOLSUZ, Mehmet TUĞRUL, Yeliz ÇETİNKAYA ve Mustafa ARSLAN, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meclis Üyeleri Ahmet ONAY ve Erdoğan AKDOĞAN ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Meclis Üyesi İlyas BULDUK'tan oluşan Şabanözü Belediye Meclisi seçim sonrası ilk toplantısını yaptı. 

 

Meclis açış konuşmasını yapan Başkan ÖZCAN "Seçimlerde halkın önüne çıkmanın cesaret gerektiren bir iş olduğunu belirterek, meclis üyelerini medeni cesaretleri için tebrik ettiğini, birlik ve beraberlik içerisinde ilçemiz için başarılı çalışmalara imza atmak üzere tüm meclis üyelerine görevlerinde başarılar dilediğini" söyledi.

 

Konuşma sonrası Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Şabanözü Belediyesi ilk Meclis toplantısı, Başkanlık Divanı Seçimleri, İhtisas Komisyonlarının oluşturulması, gündemdeki konuların görüşülmesi ve karşılıklı görüş alışverişlerinin ardından sona erdi. 


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 311
Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
İlçemizde 15 Temmuz Programı
Başkan ÖZCAN´dan 15 Temmuz Mesajı
Rss
Webmail
Site Haritası
Doküman Arşiv
Önemli Bağlantılar
Hayata Dair
Telefon Rehberi
Bilgi Edinme
Beni Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
 |
Site Yönetimi Şabanözü Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazılım K7