Şabanözü Akşamları Renkgarenk
Orjinal Resim

Belediyemizce ilçemiz Ankara-Çankırı girişinin birleştiği Kayaaltı mevkiinde bulunan Evliya tepesinden akan şelalenin ışıklandırma ve dairesel havuzun yenileme ve ışıklandırma   çalışmaları tamamlandı.   

             İlçemiz Ankara-Çankırı girişinin birleştiği Kayaaltı mevkiinde bulunan dairesel havuzun zemin iyileştirme çalışmaları yapılarak sızdırmaz hale getirildi. Dışı andezit kaplama yapıldı. Işıklandırma sistemi konuldu. Etrafına çim döşendi ve güvenlik amacıyla çitle çevrildi. Evliya tepesinden akan şelalenin de ışıklandırma çalışmaları yapılarak ilçemiz girişi güzel bir görüntüye kavuşmuş oldu.

            Ayrıca, etrafında parkların bulunduğu, vatandaşlarımızın dinlendiği, yürüyüş ve spor yaptığı, ilçemizin cazibe merkezi olan Sanı Deresi kenarında bulunan aydınlatma direklerine, lale şekli üzerine yıldız desenli led lamba döşeme çalışmalarında sona gelindi.

            Konu ile ilgili olarak konuşan Belediye Başkanı Faik ÖZCAN "Bu projeleri Ramazan Bayramı öncesi hayata geçirdikleri için çok mutlu olduğunu, ilçemizi daha güzel ve modern bir görüntüye kavuşturmak için çok çalıştıklarını belirterek, çalışmaları daha da genişleterek çocuklarımızın aileleri ile birlikte huzur içerisinde vakit geçirebilecekleri nezih alanlar oluşturmaya devam edeceklerini belirterek, Şabanözü'müze ve değerli halkımıza hayırlı uğurlu olsun " dedi.


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 433
Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
Başkan ÖZCAN´dan 15 Temmuz Mesajı
Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi
Rss
Webmail
Site Haritası
Doküman Arşiv
Önemli Bağlantılar
Hayata Dair
Telefon Rehberi
Bilgi Edinme
Beni Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
 |
Site Yönetimi Şabanözü Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazılım K7