Belediyemizce Ramazan Eğlencesinin 2.si Gerçekleştirildi.
Orjinal Resim

 

Belediyemizce Ramazan ayı münasebetiyle ilki 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilen Ramazan Şenliğimizin ikincisi 03 Haziran 2019 Pazartesi günü ilçemiz çarşı meydanında coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

İftar sonrası ilçemiz çarşı meydanında saat: 20.30'da başlayan şenliğimiz, Belediye Başkanı Faik ÖZCAN başta olmak üzere, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Personeli, özellikle çocuklar ve halkamızın çok yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Şenlik programı, Semazenlerin Sema Gösterisi, Animasyon ekibi tarafından çocuklarla birlikte gerçekleştirilen oyunlar ile devam etti.  
Oyunlar sonrası sahneye çıkan İlahi Sanatçısı Hasan DURSUN'un sesiyle katılımcılar unutulmaz dakikalar yaşadı. İlahiler sonrası sahneye çıkan Başkan ÖZCAN, Hasan DURSUN'a hediye takdim etti. Daha sonra katılımcılara seslenen Başkan Faik ÖZCAN "Ramazan-ı Şerif'i geride bırakarak Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, katılımcıların Ramazan Bayramlarını kutladığını, belriterek şenliğimize katılan herkese teşekkür ettiğini" söyledi.
Şenlik boyunca Belediyemizce çocuklar için pamuk şeker, kağıt helva, elma şekeri ve halka şeker dağıtıldı. Ayrıcı Belediyemizce kurulan çadırlarda vatandaşlarımız için de Osmanlı Şerbeti ve çay ikramı yapıldı.


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 662
Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
Başkan ÖZCAN´dan 15 Temmuz Mesajı
Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi
Rss
Webmail
Site Haritası
Doküman Arşiv
Önemli Bağlantılar
Hayata Dair
Telefon Rehberi
Bilgi Edinme
Beni Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
 |
Site Yönetimi Şabanözü Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazılım K7