Şabanözü Kültür-Sanat ve Güreş Festivalimize Davetlisiniz
Orjinal Resim

Kırkpınar Başpehlivanlarının kol bağlayıp, peşrev atacağı Şabanözü Er Meydanına ve ülkemizin popüler sanatçılarından Yusuf GÜNEY'in muhteşem sesiyle sahneye koyacağı performans için festivalimize davetlisiniz.

 

Belediyemiz tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu sene 43.su yapılacak olan Şabanözü Kültür-Sanat ve Güreş Festivali 29 Haziran 2019 Cumartesi günü düzenlenecektir.

 

Eğlenceyi Müziği ve Sporu buluşturan, bölgemizin en büyük etkinliklerinden olan ve İç Anadolu'nun Kırkpınarı diye anılan festivalimiz, yine dopdolu programımızla halkımıza ve misafirlerimize keyifli bir gün yaşatacak.

 

            Şabanözü Er Meydanı, Şaban YILMAZ - Fatih ATLI - Osman AYNUR - Hamza KÖSEOĞLU - Ünal KARAMAN - Süleyman AYKIRI - Ahmet KAVAKÇI - İsmail KOÇ - Osman ÖZGÜN - Nadir TAKI - Murat GENÇTÜRK başta olmak üzere, Kırkpınar Başpehlivanlarının 2019 yılındaki ilk kapışmalarına sahne olacak.

 

            Kırkpınar Başpehlivanlarının kıyasıya yarışacağı sezonun ilk yağlı güreşleri - Türk Pop Müziğinin son dönemlerdeki en başarılı temsilcisi Yusuf GÜNEY, Türkülerin Sultanı Duygu KUTLU ve Ankara Oyun Havalarının beğenilen sesi Doktor Faruk konserleri -Ankara Kulübü Derneği Seymenlerinin gösterileri ve çeşitli etkinlerimizin olduğu Festivalimize Milletvekilleri ile birlikte Bürokratlar katılacaklardır.

 

 

29 Haziran 2019 Cumartesi:

Yer: Şabanözü Belediyesi M.Ali Şahin İlçe Stadı

10.00   Yağlı Güreş Müsabakalırın Başlaması

11.30   Konuşmalar

14.00   Güreş Ağalığı Açık Artırması

16.30   Başpehlivanlık Güreşleri

17.00   Güreşçilere Ödül Töreni

 

Yer: Çarşı Meydanı

19.30   Müzik Eğlence Programı

20.00   Doktor Faruk Konseri

21.00   Duygu KUTLU Konseri

22.00   Yusuf GÜNEY Konseri

23.30   Havai Fişek Gösterileri

 

Tüm halkımız davetlidir.

 

 


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 857
ŞABANÖZÜ BELEDİYE MECLİSİ BARIŞ PINARI HAREKAT´INA DESTEK BİLDİRİSİ
Emekli Olan Personelimize Veda Yemeği Verildi.
Rss
Webmail
Site Haritası
Doküman Arşiv
Önemli Bağlantılar
Hayata Dair
Telefon Rehberi
Bilgi Edinme
Beni Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
 |
Site Yönetimi Şabanözü Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazılım K7