ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ YÜKSEKOKULU ŞABANÖZÜ KAMPÜSÜ

Çankırı Karatekin Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Şabanözü Kampüsü İlçemize Hayırlı Olsun.
Bu ilçenin her köşesinden hizmet, eser ve gönül belediyeciliği yükseliyor.
Üniversitemizin ilçemizin eğitim, sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine önemli katkılar sağlayacağına inanıyor, ilçemize bu eğitim merkezinin kazandırılmasında emeği geçen Grup Başkanvekilimiz Muhammet Emin AKBAŞOĞLU, Milletvekilimiz Salim ÇİVİTCİOĞLU ve Rektörümüz Prof. Dr. Harun ÇİFTCİ ile tüm üniversite çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

ŞABANÖZÜ-ANKARA DUBLE YOL

Yolları bölmeye, gönülleri birleştirmeye devam ediyoruz.

Şabanözü-Ankara yolumuzun 1.Etabı (18 km) duble olarak Karamusa köyü Ankara sınırından Şabanözü girişine kadar olan kısmın çalışması başladı.

SÖZ VERDİĞİMİZ PROJELERİ BİR BİR GERÇEKLEŞİRMEYE DEVAM EDİYORUZ. 

HAYIRLI OLSUN.

KÜLTÜR EVİ

Geçmişine sahip çıkmayan geleceğine de sahip çıkamaz
Şabanözü Belediyesi olarak sosyal belediyecilik ve kültür sanata dairde insanımıza dokunan yeni projeler geliştirmekte olup, 7’den 70’e tüm hemşerilerimizin ihtiyaçlarına cevaplar veren merkezler inşa ediyoruz.
Belediyemiz tarafından yürütülen kültür evi projesinin yapımına başlanılmıştır..
Siz değerli hemşehrilerimizden Kültür Evi yapımında katkı sunmak isteyenler için belediyemiz bağış hesabı görselde bulunmaktadır.

İş Hanı ve Konut Alanı

Şabanözü’nde yaşayan vatandaşlarımıza yakışır hizmetler sunmaya devam ediyoruz.
Altyapı, ulaşım, kültür-sanat, spor ve sosyal belediyecilik gibi alanlarda çok sayıda projeyi hayata geçirdik. İçme suyu, yağmur suyu, kanalizasyon, havai elektrik hatlarının yer altına alınması vb bir çok projeyede imza attık, atıyoruz.
İlçe merkezimizi modern ve kent merkezine yakışır hale getirdik. Kent Merkezi ikinci etap için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalar kapsamında kent merkezimizde bulunan Belediye İş Hanının oluşturduğu kötü görüntüye son veriyoruz. İş Hanında bulunan esnaflarımızla yapılan görüşmeler sonucunda çalışmalarımızı başlattık.
Burada amacımız kent meydanına yakışır, daha fazla esnafın faydalanabileceği modern bir iş hanı ve konut alanı ortaya çıkarmak.
İlçemize değer katacak projelerle Şabanözü’nü bir çekim merkezi haline getirmeye devam edeceğiz.

Caddelerimiz Değişiyor, Şabanözü’müz Gelişiyor

Rehabilitasyon Merkezi

Taştepe ve Toki Konutları

Şehit Yaşar Yasin Kavaklı Anadolu Lisesi

Şehit Dilaver Karsavuranoğlu Çok Programlı Anadolu lisesi

Geçici Devlet Hastanesi

Geri dönüşüm tasarruflarımız kapsamında çıkma taşlar ile yapmış olduğumuz “Kilitli Parke Taş” yol çalışmamız tamamlanmıştır.

Mahallelerimize hayırlı olsun.

Karaören ve Gümerdiğin Mahallelerimizin İçme Suyu

Bu ilçe için, Şabanözü için çalışma azmimiz her geçen gün daha da artıyor.

Karaören ve Gümerdiğin Mahallelerimizin İçme suyu yapım işi hayırlı ve uğurlu olsun.

Belediye Hizmet Binası

İlçemize yeni bir Belediye Hizmet Binası kazandırdık.

KENT MEYDANI

Yolumuz hizmet yolu, sevdamız Şabanözü

Bizim için büyük işler yapmak sadece dev projeler üretmek değil, büyük mutluluklar da üretmektir. Şabanözü’müzü vizyon projelerimizle geleceğe taşıyacağız.

İnandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz.
”Şabanözü Kent Meydanı Projesi” ilçemize hayırlı uğurlu olsun

Gençlik Spor Tesisi

Mazeret yok hizmet var.

Şabanözü’müze 4.500.000 TL’lik yatırım.
Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ,AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Sn. Emin Akbaşoğlu , Milletvekilimiz Sn. Salim Çivitcioğlu , İl Başkanımız Sn. Abdulkadir Çelik , Valimiz Sn. Abdullah Ayaz, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sn. Sadık Ak ,İlçe Başkanımız Sn. Uğur Soydaş Ilçe Belediye Başkanlarımız, ilçe Başkanlarımızın katılımı ile gerçekleştirilen Spor yatırımları imza törenine katıldık.
29 Nisan tarihinde açıklamış olduğumuz İlçemize yapılması planlanan ”Butik Gençlik Merkezi” projemizin yerine sayın bakanımız ve vekillerimizin desteği ile ilçemiz için daha önemli olduğunu düşündüğümüz projemizin ”Kapalı Spor Salonu” olarak değiştirilmesi talebimiz kabul edilmiştir.Bu projemizin yanında ”Kapalı Halı Saha” yapımı ve Mehmet Ali Şahin İlçe stadımıza tribün yapılması için protokolümüzü imzaladık.
Yatırımlarımız Şabanözü’müze ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.

Seyir Terası

Seçim öncesi, sözünü verdiğimiz “Şabanözü Seyir Terası” yapımına hızla devam ediyoruz.
Az kaldı. Bittiğinde çok güzel olacak. 

Türkiye'nin En Büyük Çelik Konstrüksiyon "AY ve YILDIZI"

17 metre (yaklasik 6 katlı bina yüksekliğinde) Türkiye’nin en büyük ışıklı türk bayrağını evliya tepemizin en üst noktasına diktik.Tamamen atölyemizde kendi imkanlarımızla imal ettiğimiz bayragimizin yapımında,dikiminde,emeği geçen tüm personellerimizi canı gönülden kutluyor ve şanlı ayyildizimizin ülkemizin ve ilçemizin geleceğine ışık saçmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum…

Gümerdiğin Çamlık Mesire Alanı

Gümerdiğin
İlçemiz Gümerdiğin Mahallesi Çamlık Mesire Alanı’nda Şabanözü Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar tamamlandı.
Şabanözü’müzün çehresini değiştirecek çalışmalarımızla şehrimizin marka değerini yükseltecek sosyal donatı alanlarına yenilerini eklemeye devam ediyoruz.Gümerdiğin mahallesi Çamlık mesire alanımız yıllardır atıl ve kullanılamaz durumdaydı.Bizlerde bugüne kadar bu güzel mesire alanımızdan yeterince istifade edemedik.Vatandaşlarımızın Gümerdiğin Çamlık Mesire alanı için bizden talepleri olmuştu. Güzel bir dokunuşla burayı Şabanözü’müzün hizmetine kazandırmış olduk.İnşallah bundan sonraki süreçte mesire alanımızdan ailelerimiz ve çocuklarımız ile birlikte çok daha fazla yararlanacağız.
Gümerdiğin Çamlık Mesire alanının ilçemize hayırlı uğurlu olmasın temenni ediyorum.

Kapalı Pazar Alanı

Bu Onur, Bu Gurur Hepimizin
🚐🚒Yıllardan beri konuşulan, projelendirilen, o ya da bu nedenle hayata geçirilemeyen bu güzel kapalı pazar alanımızın açılışı ve göreve geldiğimizden bugüne kadar adeta hurda araç parkı haline gelmiş belediye araç parkımıza kazandırdığımız yeni araçlarımızın tanıtım törenini 12 Haziran Cuma günü Kapalı Pazar Yerimizde kılınan Cuma namazımızın ardından Grupbaşkanvekilimiz Sn. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU, Milletvekilimiz Sn.Salim ÇİVİTCİOĞLU,İlçemiz Kaymakamı Sn.Ferhat ALTAY, İl Başkanımız Sn. Abdulkadir ÇELİK, İl Genel Meclis Başkanımız Mustafa ÇIBIK,İlçe Başkanımız Uğur SOYDAŞ, İlçe Belediye Başkanlarımız ve vatandaşlarımızın katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik.
Pazar alanımız sadece sebze ve meyve pazarı olarak değil, düğün ve nişan töreni, kapalı otopark ve gençlerimiz için yapacağımız basketbol potası ile birlikte spor aktiviteleri içinde alternatif oluşturacaktır.
Bu hizmetlerimizin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, kapalı pazar alanımız ve yeni araçlarımızın ilçemize, belediyemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.