TOKİ Şabanözü 2. Etap Belediye Projesi – Kura Çekimleri Hakkında

TOKİ ŞABANÖZÜ 2. ETAP BELEDİYE PROJESİ – KURA ÇEKİMLERİ HAKKINDA

Toki’nin Şabanözü Belediyesi girişimleriyle ilçemize kazandırdığı 2. Etap Toplu Konut Projesi’nde TOKİ stoğunda bulunan GK tipi (2+1) 35 adet ve GB tipi (3+1) 33 adet konut olmak üzere toplam 68 adet konut için “Konut Haksahipliği ve Belirleme Kurası” 21 Aralık 2021 tarihinde, Toplu Konut İdaresi hizmet binasında saat 14.00’de gerçekleştirilecektir.

“Konut Haksahipliği ve Belirleme Kurası” corona virüs salgını tedbirleri çerçevesinde 21 Aralık 2021 tarihinde saat 14.00’de “SEYİRCİSİZ” olarak gerçekleştirilecektir.

Kura çekilişi, Toplu Konut İdaresi medya hesaplarından (Youtube, İnstagram, Facebook) üzerinden takip edilebilecektir.

İlçemize kazandırdığımız toplu konutlar Şabanözü’müze şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Youtube TOKİ : https://www.youtube.com/c/TokiKurumsal

Facebook TOKİ : https://www.facebook.com/TokiKurumsal

İnstagram TOKİ : https://www.instagram.com/tokikurumsal/?hl=en

 

About Company

Subscribe Newsletter

Sign up for our latest news & articles. We won’t give you spam mails.

© 2022, AOGWEB. All Rights Reserved.

Duyuru!

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Başkanın Mesajı

Değerli Hemşehrilerim; Sayın Cumhurbaşkanımızın takdir ve teveccühleriyle, adaylık süreci ile başlayan ve halkımızın takdiri ile devam ettirdiğimiz Belediye Başkanlık görevimizi ilk günkü heyecanla sürdürüyoruz. Şabanözü'nde doğup büyüyen, eğitim hayatını tamamlayan Şabanözü'nün bir evladı olarak halkımızla birlikte bu ilçenin geleceğini inşa etmek benim için büyük bir onurdur. Belediyecilikte hizmet devamlılığı esastır. Göreve geldiğimiz andan itibaren ilçemizin alt ve üst yapısıyla ilgili geniş perspektifte işlerimize başladık. Belediyecilikte örnek gösterilen bir hizmet anlayışını sergilemeye özen gösteriyoruz. İlçemizin kaynaklarını doğru zamanda doğru yerde kullanmak için ilk günkü heyecanımızla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu süre zarfında da halkımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz.İlçemizin tarihi ve kültürel zenginliğini içinde bulunduğumuz teknolojiyle modern projelere uyarlıyoruz. Belediye Başkanlığı görevi bir bayrak yarışıdır. Bize verilen görev süresinde halkımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışarak el birliğiyle Şabanözü'müzü daha güzel yerlere taşıyacağız. Saygı, sevgi ve hürmetlerimle....

Faik Özcan

Belediye Başkanı