ŞABANÖZÜ (ÇANKIRI) BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

  1. Şabanözü İlçesi, Cumhuriyet Mahallesinde bulunan imar planında Pazar Yeri olarak ayrılan 1.827,10 m2 yüzölçümlü imarın 1208 ada 1, 2 ve 3 sayılı parsellerin; 2942/4650 sayılı Kamulaştırma Kanun hükümlerine göre Belediye Encümeninin 12.01.2021 tarih ve 08 sayılı kararı ile 2942 sayılı Kamulaştırma Kanunu ve 4650 sayılı Kamulaştırma Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun Çerçevesinde kamulaştırılmasına ve yasaların amir hükümleri doğrultusunda hareket edilmesine karar verilmiştir. 

Söz konusu taşınmazda mülkü bulunan aşağıda kimlik numarası, adı, soyadı ve baba adı belirtilen hissedarın ikamet ve işyeri adreslerinin tespiti yapılamadığından, işbu ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğüne müracaat etmeleri tebliğ yerine olmak üzere ilan olunur.        

T.C. Kimlik No  Adı – Soyadı  Baba Adı 
1*********8  Mehmet Ali YUMUŞAK  Halil 
1*********2  Halil Eymen YUMUŞAK  Mehmet Ali 
1*********6  Sabiha YILMAZ  İlhan 
(Hisse) Sistem No: 5*******6  Ahmet    
(Hisse) Sistem No: 5*******7

 

İsmail   

  

İLGİLİLERE İLANEN DUYURULUR

About Company

Subscribe Newsletter

Sign up for our latest news & articles. We won’t give you spam mails.

© 2022, AOGWEB. All Rights Reserved.

Başkanın Mesajı

Değerli Hemşehrilerim; Sayın Cumhurbaşkanımızın takdir ve teveccühleriyle, adaylık süreci ile başlayan ve halkımızın takdiri ile devam ettirdiğimiz Belediye Başkanlık görevimizi ilk günkü heyecanla sürdürüyoruz. Şabanözü'nde doğup büyüyen, eğitim hayatını tamamlayan Şabanözü'nün bir evladı olarak halkımızla birlikte bu ilçenin geleceğini inşa etmek benim için büyük bir onurdur. Belediyecilikte hizmet devamlılığı esastır. Göreve geldiğimiz andan itibaren ilçemizin alt ve üst yapısıyla ilgili geniş perspektifte işlerimize başladık. Belediyecilikte örnek gösterilen bir hizmet anlayışını sergilemeye özen gösteriyoruz. İlçemizin kaynaklarını doğru zamanda doğru yerde kullanmak için ilk günkü heyecanımızla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu süre zarfında da halkımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz.İlçemizin tarihi ve kültürel zenginliğini içinde bulunduğumuz teknolojiyle modern projelere uyarlıyoruz. Belediye Başkanlığı görevi bir bayrak yarışıdır. Bize verilen görev süresinde halkımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışarak el birliğiyle Şabanözü'müzü daha güzel yerlere taşıyacağız. Saygı, sevgi ve hürmetlerimle....

Faik Özcan

Belediye Başkanı